این مقاله نشان می دهد که یک راهنمای در مورد نحوه انجام

تمام کلید های برنامه نویسی از دست داده برای لکسوس E350 2013 هوشمند keys.There برخی از روش برای انجام تمام کلید برنامه نویسی برای کلید تویوتا هوشمند از دست داده، به دلیل خاص به روز رسانی برنامه نویس قدرتمند، حتی برخی از دستگاه می تواند این کار توسط OBD انجام . اما اگر کارگاه شما تنها یک کسب و کار چند، شما نمی خواهید به پرداخت پول اضافی برای خرید دستگاه، شما می توانید از این روش توسط مقداردهی اولیه به صورت دستی method.And برای برنامه نویسی لکسوس کلیدی سعی، بررسی در اینجا:

برنامه نویسی لکسوس کلیدی
تویوتا کارت هوشمند داده ترکیبی خلاصه:

1.Immobilizer ID جعبه (93C66) و جعبه هوشمند (93C86)
2.Steering ستون (93C66) و جعبه هوشمند (93C86)
3.Immobilizer ID جعبه (93C66) و جعبه هوشمند (93c86)

اولین و دوم تویوتا ترکیبی اطلاعات کارت های هوشمند در کار روزانه شایع است، و اگر تراشه کلید G است و فرمت داده IMMO مشابه است، مقدار دهی اولیه از داده های مشابه است. (تراشه 8A را شامل نمی شود).

و برای ترکیب نوع داده سوم در مثال، در اینجا سیستم اندازد لکسوس E350 با این نوع مجهز شده است.

STEP1: مقداردهی اولیه ایموبالایزر جعبه 93C56 داده

. در کادر IMMO قرار پشت اواپراتور خوشه ابزار، آن را تعداد اندازد مورد جعبه 89784-33030.Disassemble است که پوشش، و از بین بردن PCB، شما 8 پین تراشه 93C56 بیابید.برنامه نویس کاربر به خواندن اطلاعات IMMO از 93C56، داده اندازد به شرح زیر نشان می دهد:

تغییر تمام ارقام بایت 000-090 خط به "F"، تنها داده ها در قرمز بدون تغییر نگه مشخص شده اند.

سپس داده ها اصلاح شده را ذخیره کنید، و ارسال این اطلاعات را به 93C56 تراشه. مرحله 2: هوشمند جعبه اطلاعات 93c86 دهی اولیه جعبه های هوشمند است قرار پشت جعبه دستکش، حذف آن تعداد آیتم 89990-33330.


تویوتا کلید برنامه نویسی ریختن پوشش و حذف تراشه 93C86 از PCB، و خواندن اطلاعات به شرح زیر نشان می دهد. تنها مشخص شده نگه داشتن داده ها در قرمز بدون تغییر، و تغییر همه رقم داده های دیگر بایت به "F" سپس ذخیره اطلاعات اصلاح شده و ارسال این اطلاعات را به 93C86 تراشه. مرحله 3:

کلید برنامه نویسی پس از نصب جعبه اندازد و جعبه های هوشمند به وسیله نقلیه، اتصال کلید برنامه نویس جهانی به وسیله نقلیه، شما هم اکنون می توانید کلیدهای جدید برنامه نویسی را انجام دهد. مطبوعات "یک شروع" را فشار دهید، داشبورد در روشن خواهد شد، و به دنبال برنامه نویس اصلی جهانی به برنامه کلید های جدید کارت های هوشمند. تاریخ و زمان آخرین، شما نیاز به اتصال پین 4 و پین OBD 13TH از به انجام هماهنگ سازی برای حدود 45 دقیقه. انجام شده! از

تعمیرگاه خودرو تکنسین صفحه اصلی


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: برنامه ,هوشمند ,داده ,نویسی ,اطلاعات ,تراشه ,برنامه نویسی ,کلید برنامه ,برنامه نویس ,هوشمند 93c86 ,لکسوس e350 ,کلید برنامه نویسی ,جعبه هوشمند 93c86 ,برن
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آسان رایان Self-made Millionaires چهارده معصوم اس ام اس جدید ,دانلود آهنگ جدید باربری سعادت آباد تهران آوای وشتــــــــــــــــــــــــــــان تراختور بلاگ گردشگری کاریابی بین المللی کارپیرا-نمایندگی استان آ.غربی بلاگ عصرکالا